TaksimBet Kassa İle Yatırım – Cüzdan Üzerinden Masraf Bölüşümü

taksimbet kassa
taksimbet kassa

TaksimBet Kassa İle Yatırım

Bahis siteleri zaman geçtikçe doğan ihtiyaçlara yönelik bazı düzenlemeler yapmaktadır. Bunların başında en yeni oyunların siteye eklenmesi ve ödeme yöntemlerinin güncellenmesi gelmektedir. Çok sayıda oyun olsa da kullanıcılar her daim yeni oyunları merak etmekte ve tercih etmektedir. Ödeme konusunda da sorunsuz işlem sağlamak kullanıcıyı rahatlatan detaylardandır. Zira kimse sevmediği bir metot ile yatırım ya da çekim işlemi yapmak istemez. Yöntemleri sadece sevmek de değildir mesele. Asıl önemli olan ne kadar kullanışlı olduğudur. TaksimBet giriş ile yatırım sayfasında seçtiğiniz her yöntem için bir video bulabilirsiniz. Bu video sizin işlemlerinizi daha rahat yapmanızda ön ayak olmakta ve metot hakkında bilgi vermektedir.

TaksimBet’in son olarak siteye eklediği ve kullanımınıza sunduğu yöntemlerden biri olan Kassa bir elektronik cüzdan uygulaması da olmaktadır. Bu uygulamayı kullanarak finansal işlemlerinizi kontrol edebilir, düzenleyebilir ya da para transferleri gerçekleştirebilirsiniz. Avantajlarından en çok öne çıkanlar 7/24 işlem olanağı olması ve ücretsiz olarak bu hizmeti sağlıyor olmasıdır. Diğer e-cüzdan uygulamalarının yanı sıra şöyle bir farklılığı da bulunmaktadır. Kassa uygulamasında bir grup oluşturarak gruba eklediğiniz kişilerle masraflarınızı paylaşabilirsiniz. Benzer bir işlem olarak borçlarınızı kategorilere ayırabilir ve zamanı yaklaşınca haberdar olabilirsiniz. Ayrıca borç ve alacak sekmelerinden daha hızlı bir hesap sağlamanız da mümkün olacaktır. Kassa üzerinden ücretsiz olarak bir hesap oluşturmanız sadece saniyelerinizi alacaktır. Hesabınızı oluşturduğunuz anda kendinize bir cüzdan da oluşturabilirsiniz. Para transferi sağlamak için bu cüzdan bölümünü kullanacaksınız. TaksimBet Kassa ile yatırım işleminin detaylarına da aşağıda değiniyor olacağız.

TaksimBet Kassa Güvenli mi ?

Site içerisinde kullanacağınız tüm ödeme yöntemleri güvenli bir alt yapı üzerinde gerçekleşse de aklınızda soru işareti olması normaldir. Canlı destek ekibine her daim sorularınızı iletebileceğiniz gibi yeni yöntemler konusunda da tereddütleriniz olabilir. TaksimBet giriş ile görmekte olduğunuz son eklenen metotlardan biri olan Kassa, BDDK tarafından kurallara uygun bir şekilde işlem sağlanılabilen başarılı bir yatırım uygulamasıdır. Bağımsız bir girişim uygulaması olsa da işlem güvenliğiniz için alt yapısında QNB Finansbank’ın güçlü yapısından destek almaktadır.

TaksimBet Kassa İle Yatırım Nasıl Yapılır ?

Öncelikle banka hesabınızdaki paranızı Kassa Cüzdan hesabınıza aktarım sağlamalısınız. Bunun için cüzdan hesabınıza tıklayarak size sunulan Iban numarasını kopyalamanız gerekir. Ardından internet bankacılığınıza giriş yaparak bu Iban numarasına para gönderimini gerçekleştirmelisiniz. TaksimBet Kassa ile yatırım işlemi için ise TaksimBet hesabınızdaki yatırım sayfasından Kassa yöntemine tıklamalısınız. Yatırım tutarını giriş yapıp onayladıktan sonra yeni bir sayfa açılacaktır. Karşınıza çıkan bu sayfadaki bazı bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bunlar banka bilgisi (Kassa seçilmeli), TC kimlik numaranız (kesinlikle giriş yapılmalı), yatırım tutarınız ve referans numaranız olmaktadır. Referans numarasını almak için Kassa uygulamasına giriş yapmalı ve Cüzdandaki Tutarı ATM’den Çek seçeneğine tıklamalısınız. Size sunulacak 6 haneli kod sizin yatırım işleminiz için gerekli referans kodudur. Bunu ilgili alana giriş yaptıktan sonra yatırım işleminizi onaylayabilirsiniz. TaksimBet giriş sayesinde oluşturduğunuz yatırım talebiniz 1-3 dakika içinde sonuçlanacak ve tutar hesabınıza aktarılmış olacaktır.

FAQ

Hayır, dilerseniz banka hesabınızdan dilerseniz banka kartınızdan yükleme yapabilirsiniz.

Uzun vadeli borçlarınızın bilgisini giriş yaparsanız zaman yaklaştığında Kassa size bunları hatırlatacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*