TaksimBet Anında Havale ile Yatırım – Banka Seçenekleri ve Limitler

taksimbet aninda havale ile yatirim
taksimbet aninda havale ile yatirim

TaksimBet Anında Havale ile Yatırım

Bahis sitelerinin en önemli özelliklerinden biri ödeme işlemlerinin fonksiyonel olmasıdır. Bir kullanıcının yeni üye olduğu bir sitede aradığı şeyler ödeme işlemlerinin kolay ve hızlı olması, güvenli olması, düşük limitler sunmasıdır. TaksimBet üzerinde bu yönde çok sayıda yatırım ve çekim yöntemi bulabilir ve bunları kullanabilirsiniz. Çekim işlemlerindeki düşük limitler kadar yatırımdaki limitler de kritik değer taşımaktadır. Kimse birden 200 TL alt limitli bir metodu denemek istemez. Düşük miktarlarda yatırım yapabilmek bir nevi siteye duyulan güveni de yenilemektedir. TaksimBet mobil üzerinden teknolojiye ayak uyduracak zindelikte yenilikleri de zaten üye olduğunuzda görüyor olacaksınız. Bonus kampanyaları, en iyi oranları, çok sayıda oyun seçeneği diğer sitelerde uzun süreli olarak sağlanamayacak şekilde sizlere sunulmaktadır.

Bu makalemizde yatırım yöntemlerinden havale konusunda bilgi vermek istedik. Havale hemen herkesin artık para transferi için kullandığı bir yöntem olmaktadır. Bankacılık işlemlerinizden dahi bu metoda aslında aşinasınız. Bu yöntemi kullanabilmek için internet bankacılığı hesabınızın da olması gerekir.  TaksimBet anında havale ile yatırım işlemine dair merak edilen konulardan biri yatırım miktarıdır. Bu yöntemde siz 50 TL yatırım yapmak isteseniz dahi o an seçtiğiniz banka o miktarı yatırım için onaylamıyor olabilir. Bu durumda belirttiğiniz rakama en yakın tutarı size belirterek işleme devam edip etmeyeceğinizin bilgisi alınır. TaksimBet’in bu işlem için tarafınızdan bir kesinti yapması mümkün değildir.

TaksimBet Anında Havale Güvenilir mi?

TaksimBet mobil ile sağlayacağınız tüm yatırım işlemleriniz güvenilirdir. Öncelikli olarak Curacao lisansına sahip olarak hizmet vermekte olan bu sitenin güçlü bir de alt yapısı vardır. Bu alt yapı Bet Construct tarafından desteklenmektedir. Ayrıca da hesap güvenliğiniz için iki aşamalı doğrulama yapılmaktadır. Bu da hesabınıza sizin bilginiz dışında kolaylıkla ulaşılamayacağı anlamına gelmektedir. Ek olarak de ödeme işlemlerinizde çok sayıda kişisel bilginizi giriş yapıyorsunuz. Kart numarası, ad soyad, hesap numarası, şifre, telefon gibi. Bu bilgilerin depolanıyor olması yani saklanması sizin için bir tehdit unsuru oluşturmaktadır. Ancak TaksimBet bu konuya da açıklık getirmiş ve ödeme işlemleri esnasındaki bilgilerinizin şifrelendiğini sitesinde belirtmiştir. Bu da yatırım ya da çekim fark etmeden güvenilir şekilde işlem yapmanıza olanak sağlamıştır.

TaksimBet Anında Havale İle Nasıl Yatırım Yapabilirim ?

Anında Havale yöntemi bildiğimiz havaleden farksızdır aslında. TaksimBet mobil üzerinden para yatırma> Anında havale seçiniz. Tek seferde minimum 50 TL maksimum 50.000 TL yatırım işlemi yapabilmektesiniz. Yatırım tutarınızı giriş yaparak işlemi onaylayın. Karlınıza açılacak sayfadan banka seçimi yaparak ilerleyin. İnternet bankacılığınıza giriş bilgileriniz çıkacaktır bunları doldurun ve para aktarımı yapacağınız hesabınızı seçiniz. İşlemi onaylamanız halinde tutar kısa süre içinde hesabınıza aktarılacaktır. TaksimBet anında havale ile yatırım işleminde yatırım yapmak istediğiniz tutar o an sunulmuyor ise en yakın tutar size ekranda bildirilecektir.

] }

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*