TaksimBet PeP İle Yatırım – PeP Bireysel Hesap Oluşturma

TaksimBet PeP İle Yatırım
taksimbet pep ile yatirim 3

TaksimBet PeP İle Yatırım

Kullanıcıların vakit geçirmekten büyük keyif aldığı siteler arasında olan TaksimBet, ödeme sistemlerini geliştirmek adına gün be gün çalışmaktadır. Kullanıcıların daha kolay işlem sağlaması ve sitede keyif aldıkları vaktin çoğalması adına yapılan bu çalışmalar sonucu en son eklenen yöntem PeP olmuştur. Papara ile oldukça büyük benzerlikler taşıyan PeP daha kolay ve fonksiyonel olması yönüyle de fark yaratmaktadır. Sitedeki kullanıcıların birçoğu da bu metoda hemen adapte olmuştur. Zaten TaksimBet yatırım yöntemleri içerisinde videolu anlatım barındırmaktadır. Bu videolu anlatım sizlerin işlemlerinizi daha kolay yapmanız için düzenlenmiştir. Herkes ilk defa kullanacağı yöntem için tereddüt yaşayabilir. Bu video sorularınız ve endişeleriniz için de bir nevi rahatlatıcı özelliğe sahiptir. TaksimBet giriş ile para yatırma sayfasında göreceğiniz PEP’in kullanımı aslında çok kolaydır. Bu yazımızda da buna yer veriyor olacağız. Ancak öncelikle bir PeP hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Arama motoru üzerinden PeP sitesine ulaşarak bireysel hesap açabilirsiniz.

Hesabınızı oluştururken telefon numaranız üzerinden işlem yapacağınız için kullanıyor olduğunuz aktif bir numaranız olması önemlidir. Hesap açtığınız anda para yükle butonunu görüntüleyebilirsiniz. Buraya tıkladığınızda karşınıza 2 seçenek çıkacaktır. Biri hesap kartı/kredi kartı diğeri ise banka hesabıdır. TaksimBet PeP ile yatırım işlemi için ilk olarak PeP hesabınıza bu seçeneklerden birini kullanarak bakiye aktarımı yapmalısınız.

TaksimBet PeP İle Yatırım Nasıl Yapılır ?

Paranızı az önce belirttiğimiz üzere PeP hesabınıza yatırım sağlamıştınız. Sıra bu parayı TaksimBet hesabınıza aktarmaktadır. Bu işlemi 2 sayfada yapabilirsiniz. Öncelikle tarayıcımızın birinci sekmesinde TaksimBet giriş ile para yatırma sayfasından PeP yöntemine ulaşalım. İkinci sayfada ise PeP hesabımıza giriş yapmış olalım. TaksimBet üzerindeki yatırım sayfasında yatırım miktarını girip onayladığımızda bizlere bir PEP hesap numarası verilmektedir. Bu numarayı kopyalayalım ancak sayfayı kapatmayalım. TaksimBet PeP ile yatırım işleminizi gerçekleştirmek adına PeP hesabımızdaki para transferi -> başka bir PeP hesabına seçenğini tıklayalım. Buradan aynı yatırım miktarı ve kopyaladığımız hesap numarası ile gönderimi sağlayalım. TaksimBet üzerinde hesap numarası sunulan ekranda bir buton yer almakta idi. Bu butonda yatırım işlemini tamamladım yazmakta. Buna tıklayarak yatırımı sonlandırabiliriz. Bu sayede tutar kısa sürede aktarılmış olacaktır.

TaksimBet Pep Yatırım Bonusu

TaksimBet hesabınıza yapacağınız yatırımlarınızda PeP yöntemini kullanmanız halinde ve bu yatırımın minimum 50 TL olması halinde yararlanabileceğiniz bir bonus kampanyası da mevcuttur. TaksimBet giriş ile elbette ki yatırımlarınıza özel faydalanabileceğiniz çokça bonus olduğunu söylemiştik. Günlük toplamda 900 TL olmak üzere yatırım tutarınızın % 20’si kadar bonus alabiliyorsunuz. PeP ile yapacağınız bu yatırım işleminize özel bonusun çevrimsiz olması da işin en güzel yanıdır. Çevrim konusundaki bilgiyi kampanya koşullarından da hemen kontrol edebilirsiniz. Kampanya ile ilgili diğer bir detay ise şudur ki ; bu 900 TL’lik bonus 3 yatırımda verilebilecek toplam bonus miktarıdır. Yani siz günde 3 yatırımınıza özel her biri maksimum 300 TL’ye kadar olabilecek şekilde bu bonustan yararlanabilirsiniz.

FAQ

PeP, BDDK kurallarına uygun bir finansal para transfer sistemi olduğundan yasal açıdan bir sakıncası yoktur ve güvenli işlem yapmanızı sağlamaktadır.

Minimum 50 TL'lik PeP yatırım işleminizde % 20 çevrimsiz bonus alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*